Kostýmy 

Baletné kostýmy sú neodmysliteľnou súčasťou výkonu každého profesionálneho tanečníka. Rozprávkové obrazy popredných baletných diel,  bravúrne výkony tanečných umelcov a ich zručnosti by neboli možné bez dôrazu na kostýmy prepracované do detailov a dobre zvolené doplnky.

Baletné kostýmy nie sú bežným tovarom, ktorý by si tanečník kupoval často. Sú veľmi špecifické a preto je veľmi dôležité poznať potreby ľudí, ktorí tieto produkty obliekajú. Tanečníci potrebujú vysoký komfort a kvalitu dekorácie, pretože aj toto je kľúčom k úspešnému a presvedčivému výkonu.

Spoločnosť Grishko vďaka dlhoročným skúsenostiam pri tvorbe baletných kostýmov rešpektuje tradíciu, no prináša aj inovácie a módnosť a maximálne kladie dôvar na kvalitu výberu materiálu a prevedenia, aby kostým držal tvar a zachoval si svoju krásu aj pri maximálnom zaťažení počas predstavenia. To je dôvod, prečo sú kostýmy Grishko tak vyhľadávanou komoditou medzi tanečníkmi z celého sveta.
Firma Grishko ponúka nádherne zdobené ručne šité kostýmy v pánskej aj dámskej verzii pre baletné predstavenia:
Labutie jazero, Popoluška, Šípková Ruženka, Don Quixote, Luskáčik, Rómeo a Júlia, Giselle a mnoho ďalších.
Všetky baletné kostýmy sú vyhotovované výlučne na zákazku. Pri výbere kostýmu pre vaše predstavenie si môžete zvoliť farbu, materiál a výzdobu, alebo si nechať vyhotoviť kostým presne podľa vzoru na obrázkoch.

  • Dostupnosť
  • Cena
Žiadne ďalšie produkty.
Načítavam ...