Knitted Warm-up - kolekcia 

Predstavujeme vám najnovšiu kolekciu sortimentu zahrievacieho oblečenia pre balet, tanec, gymnastiku z dielne Grishko®, ktorej súčasťou sú na telo príjemné mäkučké celotrikoty, nohavice, šortky, návleky, zahrievacie pásy či rôzne svetríky. Kvalitné a funkčné zahrievacie oblečenie, ktoré je nevyhnutnou súčasťou každého tréningu, alebo prípravy na predstavenie isto ocení každý tanečník.

Pre úplne nový sortiment zahrievacieho oblečenia z dielne Grishko® bola použitá najvyššia japonská kvalita plochého strojového pletenia a vysokokvalitná vlna Merino z Talianska. Spôsob pletenia umožňuje materiálu dokonale kopírovať anatómiu tela a poskytovať maximálne pohodlie a elasticitu aj pri náročných tréningoch a intenzívnom zahrievaní. Nová kolekcia je tak zárukou dokonalého komfortu a trvácnosti.

Nové  zahrievacie oblečenie v pôsobivých navzájom ladiacich farbách je vyhotovené najmodernejšou pletiacou technológiou tzv. "Perličkovité pletenie", ktorá zvíťazila po rokoch intenzívnych výskumov a testovaní v radoch popredných profesionálnych tanečníkov a sólistov z najlepších divadiel na svete.

Každý model z kolekcie bol podrobený viacerým kontrolám a intenzívnej záťaži, aby bola garantovaná len tá najvyššia kvalita, ktorú vám na našich stránkach ponúkame.

Žiadne ďalšie produkty.
Načítavam ...