Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies
×

MIRACLE - Výpredaj

Model špičiek na báze modelu Grishko 2007. Špičky majú ideálny tvar, predĺžené elastické postranné krídla, stabilnú platformu, výkroj U, tenké šnúrky na stiahnutie po obvode. Päta je o 5 mm nižšie ako v Grishko 2007. Vďaka špeciálnej technológii spracovania výborne pohlcujú vlhkosť. Sú napustené čiastočkami striebra, ktoré majú antibakteriálny účinok. Možno ich používať aj bez výplne.

Prečítajte si viac
Miracle Tvrdosť
Šírka Špičky
Veľkosť špičky
Popis

Grishko pri týchto špičkách používa novú technológiu v histórii baletnej obuvi. Nemajú žiadny ekvivalent na celom svete a schopné plniť najtajnejšie túžby tanečníkov: pohyb ľahký ako pierko, bez únavy, vám umožní dosiahnuť maximálny výkon.
Miracle chytré špičky, ktoré vás chránia, poskytujú pocit pohodlia, prispôsobia sa tvaru nohy, uľahčia pohyb, tak že publikum vás bude obdivovať
!
Nový model špičiek svoje vlastné špeciálne tvrdosti: LM (Light Medium), LH (Light Hard) Špičky sú vhodné aj pre tanečníkov, ktorí doposiaľ používali inú značku. Neodporúčame tanečníkom s veľmi vysokým a silným nártom, ktorí pracujú na špičkách s tvrdosťou SH (super hard).

Prečítajte si viac
Detaily produktu
0525
Ako si vybrať
Podobné produkty
Nový model s elastickými spojmi bude obzvlášť vyhovovať tanečniciam s plytším a hranatejším tvarom chodidla.
Druhá generácia špičiek na báze modelu Fouetté. Výkroj U. Tenké šnúrky na stiahnutie po obvode. Široká plôška pre lepšiu stabilitu. Vyšší profil boxu. S prispôsobením pre profesionálov.
Špičky na báze Grishko 2007 určené predovšetkým pre skúsených tanečníkov a profesionálov, ktorí používajú špičky s nízkym profilom.
Model vyrobený na báze 2007 s tlmiacim prúžkom na plôške. Špičky sú tichšie, vhodné pre rôzne typy nártov. Výkroj v tvare U.
Zavrieť
Kliknite pre ďalšie produkty.
Nenašli sa žiadne produkty.

Nastavenia

Menu